OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 26 tydzień zwykły, 26 września 2021

1. Dziś w niedzielę 26 września odbędzie się liczenie uczestnictwa wiernych w mszach świętych. W tamtym roku zostało odwołane ze względu na pandemię.

2. W tym tygodniu rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe w piątek 1 października. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież, tak jak w poprzednich latach

otrzymają książeczki z wklejkami. Spośród tych którzy zbiorą wszystkie obecności rozlosujemy na koniec miesiąca nagrody.

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, od 9.00 komunia do chorych, o 16.00 adoracja, Dzieci pierwszokomunijne przychodzą na 16.30 na spowiedź. W

sobotę 2 października zapraszamy na 16.00 nabożeństwo różańcowe połączone wyjątkowo z nabożeństwem I soboty miesiąca.

4. W przyszłą niedzielę 3 października po mszy św. o 9.00 procesja z okazji I niedzieli miesiąca. Zapraszamy asystę liturgiczną.

5. W październiku zmieniamy też porządek mszy świętych , na 9.00, 12.00 i 17.00, po różańcowym, nie ma mszy o 7.00.

6. Nie ma już kalendarzy diecezjalnych diecezjalnych na rok 2022, ale zamówiłem 30 sztuk kalendarzy z Gościa niedzielnego w cenie 8 zł, do nabycia w

zakrystii i w kancelarii.

7. Narzeczonych zapraszamy na nauki przedmałżeńskie, które rozpoczniemy w połowie października, dzień spotkań ustalimy wspólnie. Na razie zgłosiły się 4 pary.