OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 2 Niedziela Wielkiego Postu 13 marca 2022

1. W czasie wielkiego Postu zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie drogi krzyżowej, w piątki o godzinie 16.30. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. W poście odprawiamy również nabożeństwo Gorzkich żalów. Nabożeństwo w każdą niedzielę w Wielkim Poście po mszy o godz. 12.00.

2. W przyszłą niedzielę 20 marca (3 niedziela miesiąca) po mszy o 9.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają modlitewniki.

3. W ubiegłą niedzielę 6 marca niedzielę po mszach świętych odbyła się zbiórka do puszek na rzecz ofiar wojny na Ukrainie. Zebraliśmy 1500 zł. Serdeczne bóg zapłać. W naszej szkole w Boguszycach odbywa się zbiórka potrzebnych darów dla Ukrainy, nie przynosimy wszystkiego, trzeba dopytać jakie dary zbierają, na pewno żywność, koce, ubrania zimowe itd.

4. W sobotę 19 marca uroczystość św. Józefa oblubieńca NMPanny.

5. W przyszła niedzielę 20 marca ofiary na tacę przeznaczone na budowę i remonty kościołów w naszej diecezji.

6. Na cmentarzu została wycięta ostatnia sosna, ponieważ stanowiła zagrożenie w przypadku gwałtownych wichur, sprawdzić czy nie ma szkód na grobach.