logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 3 Niedziela Wielkiego Postu, 20 marca 2022

1. W czasie wielkiego Postu zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie drogi krzyżowej, w piątki o godzinie 16.30. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. W poście odprawiamy również nabożeństwo Gorzkich żalów. Nabożeństwo w każdą niedzielę w Wielkim Poście po mszy o godz. 12.00. 

2. Dziś niedziela 20 marca (3 niedziela miesiąca) po mszy o 9.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają modlitewniki.

3. W tym tygodniu  w piątek 25 marca przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, jest to 30 rocznica powstania naszej diecezji łowickiej, msza o 17.00 dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej. 

4. Dziękujemy Panu Ryszardowi Nowakowi za przystrzyżenie zieleni wokół kościoła.

5. Pamiętamy, że w przyszły weekend z soboty 26 marca na niedzielę 27 marca  następuje zmiana czasu z zimowego na letni. 

6. Rekolekcje wielkopostne w tym roku odbędą się w dniach 3-5 marca, poprowadzą je siostry z Chrustów. Będzie niewielka zmiana co do dni rekolekcji, nie poniedziałek, wtorek, środa po 5 niedzieli wielkiego postu, ale niedziela (5 niedz wlk postu) , poniedziałek wtorek.  Wtorek będzie dniem spowiedzi dla wszystkich, postaram się znaleźć choć jednego spowiednika też w niedzielę. Dzieci i młodzież mają swoją mszę świętą o 12.00. Dokładny program podam za tydzień.

7. Jak jest u nas tradycją można już zbierać ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Kwiaty już zostały zamówione zgodnie z sugestiami Pań od dekoracji.

 

 

|  2022  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template