OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 3 Niedziela Wielkanocna, 1 maja 2022

1. Rozpoczęliśmy miesiąc maj, zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie majowym w kościele i tradycyjnie przy kapliczkach. W kościele nabożeństwo każdego dnia o stałej godzinie 16.30. Podczas nabożeństwa czytanka na bazie wezwań litanii loretańskiej. W maju dochodzi też dodatkowa msza święta w niedzielę o 17.00 po majowym.

2.  W tym tygodniu we wtorek 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, porządek mszy niedzielny.

3. W tym tygodniu w czwartek i piątek i sobotę rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Jest forma przygotowania do naszego odpustu. Porządek mszy niedzielny, pomiędzy mszami wystawienie Najświętszego sakramentu.

4. W tym tygodniu przypada również I piątek miesiąca zapraszamy dzieci i młodzież w piątek na 16.00 na spowiedź. Komunia dla chorych w piątek po mszach porannych o 9.00.

5. W przyszłą niedzielę 8 maja mamy odpust parafialny ku czci Św Stanisława. Porządek mszy niedzielny. Po mszy o 12.00 (za Parafian) procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę, bielanki, ministrantów, Panie niosące obrazy i Panów od baldachimu.

6. Serdeczne Bóg zapłać Paniom za zmianę dekoracji z wielkanocnej na majową.

7. Dziś po mszach świętych będziemy zbierać podpisy na rzecz uzyskania dofinansowania rozbudowy szpitala w Rawie Maz.