OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 5 Niedziela Wielkanocna, 15 maja 2022

1. Rozpoczęliśmy miesiąc maj, zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie majowym w kościele i tradycyjnie przy kapliczkach. W kościele nabożeństwo każdego dnia o stałej godzinie 16.30. Podczas nabożeństwa czytanka na bazie wezwań litanii loretańskiej. W maju dochodzi też dodatkowa msza święta w niedzielę o 17.00 po majowym.

2. Dziś 15 maja 3 niedziela miesiąca po mszy o 9.00 spotkanie dla dzieci i rodziców pierwszokomunijnych. Pierwsza Komunia św. W tym roku w niedzielę 12 czerwca o godzinie 11.00.

3. W przyszłą niedzielę 22 maja po mszy o 9.00 spotkanie z rodzicami dzieci rocznicowych komunijnych. Msza na rocznicę I Komunii świętej  19 czerwca o godzinie 9.00 (msza w intencji dzieci i rodziców).

4. Dziękuję asyście i wszystkim za uczestnictwo w uroczystościach odpustowych ku czci św. Stanisława.

5. W przyszłą sobotę 21 maja msza święta o 12.00 na rocznicę poświęcenia kościoła w Tumie pod Łęczycą. To jeden z cenniejszych i najstarszych kościołów w naszej diecezji i w Polsce.

6. 28 maja odbędzie się IX pielgrzymka kobiet do Puszczy Mariańskiej. Szczegóły na stronie diecezjalnej w zakładce Gościa niedzielnego.

7. Serdeczne Bóg zapłać Paniom za zmianę dekoracji na odpust.