logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 15 Niedziela zwykła, 10 lipca 2022

1. Dziś w niedzielę 10 lipca na terenie CAK-u odbędzie się konkurs kulinarny kół gospodyń wiejskich. Serdecznie zapraszają. 

2. W tym tygodniu w poniedziałek 11 lipca obchodzimy święto św. Benedykta patrona Europy, msza o 17.00. Twórcy reguły i życia zakonnego w Europie w VI wieku.

3. W sobotę 16 lipca wspomnienie NMPanny z Góry Karmel.

4. Niektórzy pytają o możliwość zamawiania mszy św. na przyszły rok 2023, jest spóźnienie w wydruku kalendarzy będą w połowie lipca. 

5. Rozpoczął się czas wakacji, dzieciom i młodzieży życzymy szczęśliwego i udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zwalniamy się z uczestnictwa we mszy świętej niedzielnej. Odwiedzając kościoły i inne miejsca święte pamiętamy o właściwym zachowaniu i stroju.

6. Czas wakacji to też czas pielgrzymek. W tym roku tradycyjnie 8 sierpnia będziemy gościć Warszawską Pielgrzymkę Akademicką. Trwają też zapisy na Łowicka Pielgrzymkę do Częstochowy. Można zgłosić się do 30 lipca przez diecezjalna stronę internetową. 

 

 

|  2022  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template