logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 16 Niedziela zwykła, 17 lipca 2022

    1. W tym tygodniu w piątek 22 lipca przypada święto Marii Magdaleny msze św. o 17.00 i o 17.30, w sobotę 23 lipca święto św. Brygidy, patronki Europy, porządek mszy w rozpisce tygodniowej intencji.

    2. Tak jak w ubiegłym roku, również i w tym roku nasza parafia uczestniczy w zbiórce elektrośmieci na misje. Można zwozić elektrośmieci obok bramy parafialnej po prawej stronie.

    3. W poniedziałek 25 lipca przypada święto św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ponieważ jest to dzień powszedni, my przenosimy Dzień kierowców na niedzielę 24 lipca. Po każdej mszy niedzielnej poświecenie pojazdów i pamiątki dla kierowców z modlitwą.

    4. Niektórzy pytają o możliwość zamawiania mszy św. na przyszły rok 2023, jest spóźnienie w wydruku kalendarzy będą na początku sierpnia. 

    6. Czas wakacji to też czas pielgrzymek. W tym roku tradycyjnie 8 sierpnia będziemy gościć Warszawską Pielgrzymkę Akademicką. Trwają też zapisy na Łowicka Pielgrzymkę Pieszą do Częstochowy. Można zgłosić się do 30 lipca przez diecezjalna stronę internetową. 

|  2022  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template