logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 17 Niedziela zwykła, 24 lipca 2022

1. W tym tygodniu w poniedziałek 25 lipca przypada święto św. Jakuba Apostoła, msza św. o 17.00. We wtorek 26 lipca wspomnienie rodziców NMPanny, św. Joachima i Anny, porządek mszy w rozpisce tygodniowej intencji.

2. Tak jak w ubiegłym roku, również i w tym roku nasza parafia uczestniczy w zbiórce elektrośmieci na misje. Można zwozić elektrośmieci obok bramy parafialnej po prawej stronie.

3. W poniedziałek 25 lipca przypada święto św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ponieważ jest to dzień powszedni, my przenosimy Dzień kierowców na niedzielę 24 lipca. Po każdej mszy niedzielnej poświecenie pojazdów i pamiątki dla kierowców z modlitwą.

4. Niektórzy pytają o możliwość zamawiania mszy św. na przyszły rok 2023. Jest kalendarz na przyszły rok. Można zamawiać msze święte od poniedziałku 25 lipca od 9.00 i przez cały tydzień jestem w kancelarii.  

6. Czas wakacji to też czas pielgrzymek. W tym roku tradycyjnie 8 sierpnia będziemy gościć Warszawską Pielgrzymkę Akademicką. Trwają też zapisy na Łowicka Pielgrzymkę Pieszą do Częstochowy. Można zgłosić się do 30 lipca przez diecezjalna stronę internetową. 

 

|  2022  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template