logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 18 Niedziela zwykła, 31 lipca 2022

1. Miesiąc sierpień to miesiąc maryjny, czas pielgrzymek i miesiąc pamięci narodowej. W poniedziałek 1 sierpnia o 17.00 msza w intencji ojczyzny.

2. W tym tygodniu w czwartek przypada wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, patrona proboszczów, o 17.00 msza w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. 

3. W tym tygodniu mamy też pierwszy piątek miesiąca od 9.00 komunia św. dla chorych o 16.00 adoracja i spowiedź. W sobotę 6 sierpnia przypada święto Przemienienia Pańskiego i I sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo I soboty o 17.00. 

4. Tak jak w ubiegłym roku, również i w tym roku nasza parafia uczestniczy w zbiórce elektrośmieci na misje. Można zwozić elektrośmieci obok bramy parafialnej po prawej stronie.

5. W ubiegłą niedzielę święciliśmy pojazdy po mszach świętych na św. Krzysztofa patrona kierowców. Kto nie mógł uczestniczyć, są poświęcone pamiątki z modlitwą do św. Krzysztofa na bocznym ołtarzu. 

6. Od tygodnia jest już nowa książka intencji, można zamawiać msze święte na przyszły rok 2023. 

7. W przyszły poniedziałek 8 sierpnia po południu będziemy gościć Warszawską Pielgrzymkę Akademicką. Tradycyjnie część pielgrzymów nocuje na terenie naszej parafii. 

 

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template