logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 19 Niedziela zwykła, 7 sierpnia 2022

1. Dziś niedziela 7 sierpnia po mszy o 9.00 procesja eucharystyczna z okazji I niedzieli miesiąca.

2. Jutro poniedziałek 8 sierpnia po południu będziemy gościć Warszawską Pielgrzymkę Akademicką. Tradycyjnie część pielgrzymów nocuje na terenie naszej parafii. Można przynosić owoce i ciasto to poczęstujemy pielgrzymów. Na plebanii gościmy duchownych i funkcyjnych. 

3. W tym tygodniu we czwartek 11 sierpnia wspomnienie św. Klary, msza o 17.00 w intencji powołań.  

4. Tak jak w ubiegłym roku, również i w tym roku nasza parafia uczestniczy w zbiórce elektrośmieci na misje. Można zwozić elektrośmieci obok bramy parafialnej po prawej stronie.

5. W niedzielę 24 lipca święciliśmy pojazdy po mszach świętych na św. Krzysztofa patrona kierowców. Kto nie mógł uczestniczyć, są poświęcone pamiątki z modlitwą do św. Krzysztofa na prawym bocznym ołtarzu. 

6. Od 2 tygodni jest już nowa książka intencji, można zamawiać msze święte na przyszły rok 2023.  

7. W przyszły poniedziałek 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMPanny. To wielkie święto maryjne dla Kościoła na całym świecie. Pod koniec mszy świętych poświęcenie ziół i kwiatów (wianków).W naszej parafii to drugi odpust, po mszy o 12 w intencji Parafian, procesja eucharystyczna. Zapraszamy do udziału asystę, bielanki, ministrantów i asystę od baldachimu.

 

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template