logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 20 Niedziela zwykła, 14 sierpnia 2022

1. Jutro w poniedziałek 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMPanny. To wielkie święto maryjne dla Kościoła na całym świecie. Pod koniec mszy świętych poświęcenie ziół i kwiatów (wianków).W naszej parafii to drugi odpust, po mszy o 12 w intencji Parafian, procesja eucharystyczna. Zapraszamy do udziału asystę, bielanki, ministrantów i asystę od baldachimu.

2. Serdeczne Bóg zapłać za przyjęcie pielgrzymów, za owoce i ciasta. 

3. W tym tygodniu w środę 17 sierpnia przypada wspomnienie św. Jacka.  

4. Zakończyliśmy zbiórkę elektrośmieci na misje, wszystkie przedmioty zabrano 9 sierpnia. 

5. Od 3 tygodni jest już nowa książka intencji, można zamawiać msze święte na przyszły rok 2023.  

6. Starostwo Powiatowe zaprasza na dożynki Powiatowe na 28 sierpnia 2022 roku do Białej Rawskiej. Uroczysta msza o 12.00 przewodniczy Ks. Biskup Wojciech Osial, o 13.30 uroczystości dożynkowe, pokaz wieńców i inne atrakcje. 

 

 

|  2022  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template