logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 22 Niedziela zwykła, 28 sierpnia 2022

     1. W tym tygodniu kończą się wakacje dla dzieci i młodzieży. We czwartek 1 września o godzinie 8.15 msza na rozpoczęcie roku szkolnego. Modlimy się o błogosławieństwo w nowym roku szkolnym dla uczniów, nauczycieli, dyrekcji i wszystkich pracowników naszej szkoły.  

     2. W tym tygodniu przypada również pierwszy piątek i I  sobota miesiąca. W niedzielę po mszy o 9.00 procesja z okazji I niedzieli miesiąca. Zapraszamy asystę.

     3. W sobotę 3 września obchodzimy wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego papieża. Msze o 16.00 i o 16.30.  

     4. Od września rozpoczynamy nauki przedmałżeńskie. Pierwsze spotkanie w niedzielę 4 września o 16.00. Nauki przewidują około 10 spotkań, zaprosimy też kogoś w ramach poradni życia rodzinnego. Całość planuję zakończyć z końcem października. 

     5. Starostwo Powiatowe zaprasza na dożynki Powiatowe na 28 sierpnia 2022 roku do Białej Rawskiej. Uroczysta msza o 12.00 przewodniczy Ks. Biskup Wojciech Osial, o 13.30 uroczystości dożynkowe, pokaz wieńców i inne atrakcje.   

 

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template