logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 24 Niedziela zwykła, 11 września 2022

1. Dziś niedziela 11 września po mszy o 9.00 spotkanie dla klas 7 i 8 w sprawie bierzmowania.  

2. W tym tygodniu w środę 14 września obchodzimy święto Podwyższenia Krzyża Świętego, msza o17.00.   

3. Od września rozpoczynamy nauki przedmałżeńskie. Pierwsze spotkanie dziś w niedzielę 4 września o 16.00. Nauki przewidują około 10 spotkań, zaprosimy też kogoś w ramach poradni życia rodzinnego. Całość planuję zakończyć z końcem października.  

4. W sobotę 17 września o 17.00 w CAK-u, pokaz mody damskiej i prezentacja taneczna i inne atrakcje.

5. W przyszłą niedzielę 18 września po mszy o 9.00 spotkanie dla dzieci i rodziców dotyczące I Komunii świętej.

6.  W niedzielę 25 września będziemy przeżywać wizytację parafialną. Będziemy gościli w naszej parafii Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Wojciecha Osiala. W związku z tym w niedzielę 11 września na 18.00 zapraszam na plebanię przedstawicieli grup parafialnych. 

7. Dziś po mszach świętych zbieramy ofiary do puszek na leczenie dziewczynki z Ukrainy Natali Karpyn chorej na nowotwór.

 

 

|  2023  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template