logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 32 Niedziela zwykła, 6 listopada 2022

1. Zostało jeszcze kilka kalendarzy diecezjalnych na przyszły rok 2023 po 5 zł. Jeszcze nie wszystkie wypominki zostały potwierdzone na przyszły rok, w listopadzie przyjmujemy jeszcze na wypominki. 

2. W listopadzie Kino MDK w Rawie Mazowieckiej zaprasza na film o Medjugorie od 4 do 10 listopada. Seanse o 15.45, cena 18zł, ulgowy 16zł.  

3. W tym tygodniu w piątek 11 listopada przypada święto niepodległości. Zachęcamy do godnego przeżycia tego święta. W naszej diecezji jest to Uroczystość głównej patronki św. Wiktorii. Msze święte o 17.00 i 17.30 i modlitwa w intencji Ojczyzny. Główne uroczystości odbędą się w Łowiczu o 10.00 uroczysta procesja z kościoła św Ducha do Katedry i msza święta. Ponieważ 11 listopada wypada w piątek nasz Biskup A. Dziuba udzielił dyspensy i nie obowiązuje piątkowy post. 

4. Dziękujemy Paniom za zmianę dekoracji z październikowej na listopadową.  

5. W przyszłą niedziele 13 listopada odbędzie się koncert patriotyczny o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy na występ Pana Bartłomieja Kurowskiego gitarzysty i barda młodego pokolenia. Ponieważ jest to II niedziela miesiąca młodzież do bierzmowania zostaje na koncercie (obowiązkowo) w ramach spotkania. 

 

 

|  2022  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template