4 Niedziela zwykła, 29 stycznia 2023

1. W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota miesiąca, W piątek od godz. 9.00 komunia św dla chorych i starszych, o 16.00 adoracja i spowiedź dla dzieci rocznicowych i młodzieży i o 17.00 msza pierwszopiątkowa. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo I soboty o godzinie 17.00.

2. W tym tygodniu w czwartek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane MB Gromnicznej. Zapraszamy do udziału we mszach św o 12.00 i 17.00, podczas których tradycyjnie poświęcimy przyniesione gromnice i świece. Prosimy też o zabezpieczenie świec osłonkami ze względu na drewniana podłogę w naszym kościele.

3. Nie wszystkie dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii odebrały medaliki i książeczki, są w zakrystii.

4. Zakończyłem już kolędę, dziękuję za życzliwe przyjęcie.