OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 2 Niedziela Wielkiego Postu, 5 marca 2023

1. W czasie wielkiego Postu zapraszamy do uczestniczenia w nabożeństwie drogi krzyżowej, w piątki o godzinie 16.30. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. W Wielkim Poście odprawiamy również nabożeństwo Gorzkich żalów w każdą niedzielę po mszy o godz. 12.00.

2. Od zeszłej niedzieli 26 lutego (1 niedzieli Wielkiego Postu) wróciliśmy do starego porządku mszy świętych niedzielnych czyli o 9.00 i 12.00.

3. W przyszłą niedzielę 12 marca spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po mszy o godzinie 9.00 (z racji 2 niedzieli miesiąca).

4. W tym tygodniu we środę 8 marca przypada Dzień Kobiet, pamiętamy o życzeniach i modlitwie.

5.  Skończyliśmy prace na parkingu przy cmentarzu. Parking na cmentarzu (mówimy oczywiście o starym parkingu), jest już otwarty do użytku. Koszt całości około 90.000 złotych.

6. Jak jest u nas tradycją można już zbierać ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego. Kwiaty już zostały zamówione zgodnie z sugestiami Pań od dekoracji.