logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 4 Niedziela Wielkanocna, 30 kwietnia 2023, Dobrego Pasterza

1. W tym tygodniu rozpoczniemy miesiąc maj, zapraszamy udekorowania kapliczek, do uczestniczenia w nabożeństwie majowym w kościele i tradycyjnie przy kapliczkach. W kościele nabożeństwo majowe każdego dnia o stałej godzinie 16.30. W maju dochodzi też dodatkowa msza święta w niedzielę o 17.00 po majowym.

2.  W tym tygodniu w środę 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski, porządek mszy niedzielny-majowy.

3. W tym tygodniu w piątek i w sobotę rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Jest forma przygotowania do naszego odpustu. Porządek mszy niedzielny, pomiędzy mszami wystawienie Najświętszego sakramentu.

4. W tym tygodniu przypada również I piątek miesiąca zapraszamy dzieci i młodzież w piątek na 16.00 na spowiedź. Komunia dla chorych w piątek od 9.00. W sobotę nabożeństwo I soboty miesiąca o 17.00.

5. W przyszły poniedziałek 8 maja mamy odpust parafialny ku czci Św Stanisława. Porządek mszy niedzielny majowy. Po mszy o 12.00 (za Parafian) procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę, bielanki, ministrantów, Panie niosące obrazy i Panów od baldachimu. 

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template