logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 5 Niedziela Wielkanocna, 7 maja 2023

1. W miesiącu maju w kościele nabożeństwo majowe każdego dnia o stałej godzinie 16.30. W maju dochodzi też dodatkowa msza święta w niedzielę o 17.00 po majowym. Czytanka biograficzna o życiu siostry świętej Faustyny Kowalskiej.

2.  W tym tygodniu w sobotę 13 maja przypada wspomnienie Najświętszej Mari Panny z Fatimy, zapraszamy na majowe. 

3. W przyszłą niedzielę 14 maja po mszy o 9.00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. 

4. W poniedziałek 8 maja mamy odpust parafialny ku czci Św Stanisława. Porządek mszy niedzielny majowy. Po mszy o 12.00 (za Parafian) procesja eucharystyczna. Zapraszamy asystę, bielanki, ministrantów, Panie niosące obrazy i Panów od baldachimu.

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template