logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 18 Niedziela Zwykła, 6 sierpnia 2023, Przemienienie Pańskie

1. W niedzielę 30 lipca święciliśmy pojazdy po mszach świętych na św. Krzysztofa patrona kierowców. Kto nie mógł uczestniczyć, są poświęcone bryloczki do kluczyków z Niepokalanowa na prawym bocznym ołtarzu. Można wziąć jeśli ktoś ma dwa auta.

2. Dziś w niedzielę 6 sierpnia święto Przemienienia Pańskiego, po mszy o 9.00 procesja eucharystyczna z okazji I niedzieli miesiąca. Zapraszamy asystę.

3. W tym tygodniu we wtorek 8 sierpnia po południu będziemy gościć Warszawską Pielgrzymkę Akademicką. Tradycyjnie część pielgrzymów nocuje na terenie naszej parafii. Można przynosić owoce i ciasto to poczęstujemy pielgrzymów. Na plebanii gościmy duchownych i funkcyjnych.  

4. W tym tygodniu w piątek 11 sierpnia wspomnienie św. Klary, msze o 17.00 i 17.30.  

5. W tym roku wyjazd dla ministrantów, scholi i bielanek odbędzie się 28 sierpnia w poniedziałek o godzinie 8.00. W programie zwiedzanie Inowłodza, Spały, klasztoru w Sulejowie, Piotrków i zakończenie na basenie i kręgielni w Kleszczowie. Proszę zgłaszać się do mnie bo musimy sporządzić listę uczestników i opiekunów.

6. Kalendarz (pełny czyli z możliwością podania intencji mszy świętej) na nowy rok 2024 będzie od poniedziałku 21 sierpnia. 

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template