logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 19 Niedziela Zwykła, 13 sierpnia 2023

1. W tym tygodniu we wtorek 8 sierpnia gościliśmy Warszawską Pielgrzymkę Akademicką. Bóg zapłać wszystkim za ciasta, owoce i za serdeczne przyjęcie pielgrzymów na noclegach. 

2. W tym tygodniu we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMPanny, odpust, msze święte o 9.00 i o 12.00 z procesją, zapraszamy asystę i dziękujemy za udział w procesji na I niedzielę miesiąca (6 sierpnia).  

3. Serdeczne Bóg zapłać Państwu Szymczakom za kwiaty na odpust 15 sierpnia, i Paniom z grupy dekoracyjnej za przybranie kwiatów. 

4. W niedzielę 13 sierpnia o godzinie 18.00 w Dużym kościele w Rawie Mazowieckiej będzie sprawowana msza święta w 10 rocznice śmierci Księdza Prałata Mieczysława Iwanickiego. W poniedziałek 14 sierpnia  od godziny 16.30 Starostwo Powiatowe w Rawie zaprasza na obchody Święta Wojska Polskiego. O 18.00 msza w Dużym kościele, przewodniczy Biskup Łowicki Andrzej F. Dziuba. Afisz na tablicy ogłoszeń. 

5. W tym roku wyjazd dla ministrantów, scholi i bielanek odbędzie się 28 sierpnia w poniedziałek o godzinie 8.00. W programie zwiedzanie Inowłodza, Spały, klasztoru w Sulejowie, Piotrków i zakończenie na basenie i kręgielni w Kleszczowie. Proszę zgłaszać się do mnie bo musimy sporządzić listę uczestników i opiekunów.

6. Kalendarz (pełny czyli z możliwością podania intencji mszy świętej) na nowy rok 2024 będzie od poniedziałku 21 sierpnia. 

 

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template