logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 20 Niedziela Zwykła, 20 sierpnia 2023

1. Serdeczne Bóg zapłać asyście za udział w procesji, Państwu Szymczakom za kwiaty na odpust 15 sierpnia, i Paniom z grupy dekoracyjnej za przybranie kwiatów i wszystkim za udział w tej pięknej i ważnej w ciągu roku uroczystości ku czci Matki Bożej. 

2. Kalendarz (pełny czyli z możliwością podania intencji mszy świętej) na nowy rok 2024 będzie od poniedziałku 21 sierpnia od 9.00 rano.   

3. W tym roku wyjazd dla ministrantów, scholi i bielanek odbędzie się 28 sierpnia w poniedziałek o godzinie 8.00. W programie zwiedzanie Inowłodza, Spały, klasztoru w Sulejowie, Piotrków i zakończenie na basenie i kręgielni w Kleszczowie. Proszę zgłaszać się do mnie bo musimy sporządzić listę uczestników i opiekunów.

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template