logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 21 Niedziela Zwykła, 27 sierpnia 2023

1. W tym roku wyjazd dla ministrantów, scholi i bielanek odbędzie się 28 sierpnia w poniedziałek o godzinie 8.00. W programie zwiedzanie Inowłodza, Spały, klasztoru w Sulejowie, Piotrków i zakończenie na kręgielni w Kleszczowie. Proszę być kilkanaście minut przed godziną 8.00. 

2. Jest już kalendarz (pełny czyli z możliwością podania intencji mszy świętej) na nowy rok 2024.   

3. W tym tygodniu mamy I piątek miesiąca (dzieci komunijne otrzymają książeczki na I piątki) i I sobotę miesiąca, nabożeństwo I soboty miesiąca o 17.00. W niedzielę 3 września po mszy świętej o 9.00 procesja z okazji I niedzieli miesiąca, zapraszamy asystę liturgiczną. 

4. Pod koniec września Duży Kościół organizuje pielgrzymkę do Medjugorie na 8 dni. Zobaczyć afisz na tablicy ogłoszeń. 

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template