OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 34 Niedz. zw., 26 listopada 2023, Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś w niedzielę 26 listopada Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, kończymy okres zwykły w ciągu roku. Odpust na „sójczym” w Rawie Maz..

2. W przyszłą niedzielę 3 grudnia rozpoczynamy czas adwentu, radosnego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Pamiętamy, że w adwencie w niedziele dochodzi msza roratnia ku czci Matki Bożej o godzinie 7.00. Zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież.

3. W tym tygodniu przypada I piątek, (Komunia św do chorych od 9.00, spowiedź o 16.30) i pierwsza sobota miesiąca, nabożeństwo o godzinie 17.00, serdecznie zapraszamy na wspólna modlitwę.

4. W czwartek 30 listopada wspomnienie św Andrzeja apostoła, w naszych modlitwach pamiętamy o naszym Biskupie ks. Andrzeju F. Dziubie.