logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 13 Niedziela Zwykła - 26 czerwca 2016 r.

 

1. Dziękuję za wspólne przygotowanie i przeżycie sakramentu bierzmowania. W pierwszej kolejności naszej młodzieży, która bardzo poważnie podeszła do przygotowań, dzięki czemu uroczystość przebiegła bez najmniejszego potknięcia. Dziękuję również za sprzątanie w kościele i na terenie wokół w dniu bierzmowania rano. Zostaliście również pochwaleni przez księdza dziekana, który wypowiadał się bardzo ciepło o przebiegu uroczystości. Dziękuję pani Asi Piekarek katechetce, panu organiście i kościelnemu i w końcu rodzicom, którzy do samego końca byli zainteresowani i oferowali wszelką pomoc, w tym zakup kwiatów. Pani Joli Galińskiej i pani Ani Śliwce za dekorację. Dziękuję za ofiarowane na uroczystość bierzmowania ciasto i chleb. Panom z klubu motocyklowego za pilotowanie samochodu biskupa od granic parafii. Mam nadzieję, że sakrament dojrzałości umocni wiarę naszej młodzieży i pomoże im dalej wzrastać w powołaniu do świętości.

2. Dziś odpust u sióstr w Miasteczku Krwi Chrystusa w Rawie. Szczegółowy program w gablocie przed kościołem.

3. Witam w naszej parafii wszystkich urlopowiczów, w tym dzieci i  młodzież na wakacjach. Przypomnę, ze przez całe wakacje msze święte w niedziele o 7.00, 9.00 i 12.00 a w tygodniu o 17.00.

4. Ministranci zapisują się u mnie na wyjazd do Uniejowa. Schola u pani Asi. Wyjazd  w czwartek 7 lipca o 8.00 Koszt 0 zł :)

5. W środę 29 czerwca uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła. Ofiary w tym dniu przeznaczone będą na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

6. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od 16.30. za tydzień pierwsza niedziela miesiąca, zapraszam asystę, ministrantów, bielanki i wszystkich wiernych na procesje eucharystyczna wokół kościoła po mszy o 9.

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template