logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 5 Niedziela Wielkanocna, 28 kwietnia 2024

1. W tym tygodniu w środę 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W kościele nabożeństwo majowe każdego dnia o stałej godzinie 16.30. W maju dochodzi też dodatkowa msza święta w niedzielę o 17.00 po majowym (oprócz mszy o 9-tej i o 12-tej). Zachęcamy też do odprawiania nabożeństwa majowego przy kapliczkach.

2. 3 maja przypada Uroczystość NMP Królowej Polski, porządek mszy niedzielny. W sobotę 4 maja wspomnienie św. Floriana patrona strażaków.

3. 3 maja z racji uroczystości nie ma oddzielnego nabożeństwa I piątku  miesiąca (bo jest majowe), dzieci rocznicowe (by jednak zachować I piątki) mogą w tych dniach przystąpić do spowiedzi i do komunii na dowolnej mszy w weekend majowy. Nabożeństwo I soboty miesiąca (o 16.00) połączymy z majowym czyli na koniec nabożeństwa litania do Matki Bożej. W niedzielę 5 maja pod koniec mszy o 9.00-tej procesja z okazji I niedzieli, zapraszamy asystę liturgiczną. 

4. Pilnować segregacji odpadów na cmentarzu, oddzielając organiczne od nieorganicznych, kontenery i pojemniki są oznakowane gdzie co wyrzucać.

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template