OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 33 Niedziela Zwykła – 13 listopada 2016 r.

1. W Centrum Aktywności Kulturalnej w Boguszycach możemy dziś o godzinie 16.00 obejrzeć spektakl “Opowie Ci wiatr” w wykonaniu grupy teatralno-muzycznej Quercus melodica. Wstęp wolny. Spektaklowi towarzyszy wystawa malarska “Wiatrem malowane” przygotowana przez Nieformalne Stowarzyszenie Artystów i Twórców Rawskich.

2. W przyszłą niedzielę we wszystkich kościołach w Polsce przeżywać będziemy jubileuszowy akt przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Po Mszach świętych krótkie wystawienie, litania do Serca pana Jezusa i Akt zawierzenia. Za udział w tym nabożeństwie zyskać możemy odpust zupełny.

3. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Zapraszam dzieci z klasy trzeciej na Mszę o 9.00 z nauką przygotowującą do pierwszej Komunii.

4. Do końca tego tygodnia będzie jeszcze przy cmentarzu duży kontener na śmieci. Potem wymienimy go już na mały. Jeśli planujemy sprzątnąć wypalone świece czy zmarznięte kwiatki to można wyrzucić do dużego, a jeśli by już był zamknięty to śmieci składamy w betonowym boksie obok bramy.

5. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu.