OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI Niedziela Zwykła – 12 lutego 2017 r.

1. Dziś na Mszy świętej o 12.00 zakończenie peregrynacji obrazu Matki Bożej w Boguszycach Glisnej i podjęcie obrazu przez pierwszą rodzinę z Boguszyc Dużych. Po Boguszycach Dużych obraz przejmą mieszkańcy Boguszyc Małych.

2. W przyszłą niedzielę, z racji trzeciej niedzieli miesiąca, na Mszy o 9.00 spotkanie z dziećmi i rodzicami klas pierwszokomunijnych. Po Mszy spotkanie organizacyjne z rodzicami.

3. Wspólnota GENESIS z Rawy Mazowieckiej zaprasza na walentynkowy wieczór uwielbienia, który odbędzie się w sobotę 18 lutego o godz. 18.00 w “dużym” kościele w Rawie. Szczegóły na plakacie.

4. Trwa okres rozliczania podatków od osób fizycznych za 2016 rok. Od kilku lat możemy 1% naszego podatku, który i tak oddajemy państwu, przeznaczać na organizacje pożytku publicznego. Jedną z nich jest Caritas. Jeśli ktoś chciałby w tym roku 1% podatku przekazać właśnie na Caritas to na parapetach okiennych przy wyjściu z kościoła leżą ulotki z numerem KRS, które można zabrać ze sobą.

5. W lutym wchodzi do kin ciekawy film o błogosławionej Karolinie Kózkównie pod tytułem “Zerwany Kłos”. Film będzie grany również w rawskim kinie. Zachęcam do obejrzenia. Plakat ze szczegółami o filmie wisi w gablocie.

6. Zapowiedź przedślubna:    Paweł Miros, kawaler z parafii tutejszej i Katarzyna Anna Bąk, panna z parafii Chlewiska

we wtorek żegnamy dwóch zmarłych parafian:

godz.12.00 + Kazimierz Wyderka z Księżej Woli

godz.14.30 + Krzysztof Milczarek z Boguszyc