OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II Niedziela Wielkiego Postu – 12 marca 2017 r.

1. Dziś po Mszach ofiara do puszek na pomoc polskim misjonarzom pracującym w najbiedniejszych krajach świata.

2. Jutro, tj. 13 marca, obchodzimy czwartą rocznicę wyboru papieża Franciszka. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

3. Bardzo dziękuję za pierwsze ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego zebrane w Garłowie i w Kaliszkach. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i zbierającym.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy o 9.00 spotkanie dla dzieci i rodziców klas pierwszokomunijnych. Dzieci otrzymają swoje  książeczki do nabożeństwa a po Mszy będzie spotkanie z fotografem.

5. Przypominam, że Droga Krzyżowa w naszej parafii w piątki o 16.30. Gorzkie Żale w Niedziele po sumie.

6. Zapowiedź przedślubna: Kacper Paweł Stachura, kawaler z parafii Żurawica i Natalia Śliwka, panna z parafii tutejszej