logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV Niedziela Wielkiego Postu – 26 marca 2017

1. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii dla dorosłych, dzieci i młodzieży, połączone ze spowiedzią, w poniedziałek, wtorek i środę 3, 4 i 5 kwietnia. Szczegóły w przyszłą niedzielę. A przyszła niedziela to już dwunasta rocznica śmierci Jana Pawła II, który odszedł od nas 2 kwietnia 2005 roku.

2. Rozpoczął się remont w kancelarii, dlatego proszę aby sprawy kancelaryjne załatwiać przez najbliższe tygodnie w zakrystii, a jeśli będzie tego wymagała nagła potrzeba, to na plebanię wchodzimy teraz od strony kuchni. W tym tygodniu kancelaria nie będzie czynna w czwartek, piątek i sobotę z powodu wyjazdu na rekolekcje do Żyrardowa.

3. Bardzo dziękuję za kolejne ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego zebrane w Starych Bylinach, Zarzeczu, Księżej Woli, Boguszycach Glisnej i Zawadach. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i zbierającym.

4. Parafia Chrystusa Króla w Rawie Mazowieckiej otwiera od września tego roku, katolickie liceum ogólnokształcące. Spotkanie informacyjne dla rodziców i uczniów 2 kwietnia o godz. 14.30 w Gimnazjum nr 2 w Rawie, przy ulicy Kazimierza Wielkiego. Szczegóły na plakacie.

5. Jak co roku w sobotę przed Niedzielą Palmową młodzież klas maturalnych ze wszystkich szkół średnich w naszej diecezji, udaje się na jednodniową autokarową pielgrzymkę do Częstochowy. Zachęcam by i nasi parafianie mający w tym roku maturę zapisali się u swoich katechetów na tę pielgrzymkę. Rodziców proszę by zachęcili swoje dzieci do tego wyjazdu.

6. Zapowiedzi przedślubne: 

Piotr Kiełkiewicz, kawaler z p. NP NMP w Rawie i Magdalena Przybyłkowicz, panna z parafii tutejszej,

Michał Wach, kawaler z parafii Maków i Renata Włodarska, panna z parafii tutejszej.

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template