logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V Niedziela Wielkanocna – 14 maja 2017 r.

1. W dniu dzisiejszym Obraz Matki Bożej kończy odwiedzanie rodzin w Boguszycach Dużych i powróci do kościoła na Mszę św. o godz. 17.00. Na koniec tej Mszy Obraz podejmie pierwsza rodzina z Boguszyc Małych i już od dziś obraz będzie nawiedzał kolejne rodziny Boguszyc Małych rozpoczynając od strony kościoła w kierunku Zawad i Kaliszek. Po Boguszycach Małych Obraz nawiedzać będzie właśnie Zawady i Kaliszki.

2. W niedzielę za tydzień na Mszy o 9.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii.

3. Poświęcenie nowej kapliczki w Księżej Woli, połączone z nabożeństwem majowym odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.30. Zapraszam mieszkańców Księżej Woli. Majówki przy kapliczkach: w środę o 19.00 w Zarzeczu; w sobotę o 19.00 w Dziurdziołach. Zapraszam mieszkańców do wspólnej modlitwy.

4. Również za tydzień w niedzielę  po mszach św. o 9:00 i 12:00 dzieci i młodzież będą mieli okazję zapoznać się z fotograficzną prezentacją harcerskiego życia. Krótko opowiedzą o nim, zachęcając, by przyłączyć się do skautów, harcerze ze Stowarzyszenia Harcerstwa Katolickiego - mieszkańcy naszej parafii.

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template