logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI Niedziela Wielkanocna – 21 maja 2017 r.

1. Dziękuję serdecznie naszym ministrantom, którzy w miniony piątek pracowali przy wycinaniu krzewów i gałęzi wzdłuż drogi przy naszym cmentarzu.

2. Dziś na Mszy o 9.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii.

3. Poświęcenie nowej kapliczki w Księżej Woli, połączone z nabożeństwem majowym dziś o godz. 15.30. Majówka przy kapliczce w Nowych Bylinach w sobotę o 18.30. Zapraszam mieszkańców do wspólnej modlitwy.

4. Nowa wykładzina w prezbiterium naszego kościoła kosztowała 6150 zł. Mam nadzieję, że posłuży przez najbliższe lata.

5. W niedzielę za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. A to znak, że zbliża się powoli Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku będzie to 15 czerwca. I jak co roku zwracam się z prośbą o przygotowanie czterech ołtarzy na procesję. W tym roku wypada następujący porządek: 

  ołtarz I w Garłowie przy krzyżu obok cmentarza - Dziurdzioły

  ołtarz II w Małych Boguszycach - Kaliszki

  ołtarz III w Boguszycach Dużych - Soszyce

  ołtarz IV obok krzyża przy kościele – Zawady

A przy okazji tych ważnych dla nas uroczystości chciałbym poprosić o pomoc w uprzątnięciu starych słupków i zniszczonej siatki wzdłuż drogi między szkołą a kościołem. Zapraszam więc kilku chętnych panów w tę sobotę od godz. 8.00 rano. Przydałby się jakiś sprzęt do wycięcia słupków i traktor z wózkiem lub przyczepą aby od razu zabrać te wycięte elementy.

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template