OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIII Niedziela Zwykła  – 2 lipca 2017 r.

1. Od wczoraj można zamawiać intencje mszy świętych na 2018 rok.

2. Dziś po Mszy o 9.00 z racji pierwszej niedzieli miesiąca, procesja eucharystyczna wokół kościoła.

3. Koło Przyjaciół Radia Maryja z Rawy Maz. organizuje pielgrzymkę autokarową na Jasną Górę na ogólnopolskie spotkanie słuchaczy radia Maryja w dniu 9 lipca. Więcej szczegółów i zapisy u pani Bożeny Wołowicz z Rawy Mazowieckiej. Telefon: 46 8154595.

4. W najbliższy czwartek odbędzie się jednodniowy wyjazd autokarowy dla ministrantów i scholi. W tym roku odwiedzimy Łowicz i Płock.  Wyjeżdżamy o godz. 8.00 sprzed kościoła. Powrót około 18.00.

5. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od 16.15.

6. Od 1 lipca rozpoczynają się tradycyjnie zapisy na ŁPPM (pieszą pielgrzymkę z Łowicza na Jasną Górę). Przypomnę, że nasza parafia należy do grupy brązowej, wraz z całym dekanatem Rawa Mazowiecka, Lubochnia, Biała Rawska i Nowe Miasto. Zachęcam szczególnie młodzież by rozważyła taką formę rekolekcji w drodze.

7. Zapowiedzi przedślubne:

Sławomir Piekarek, kawaler z parafii Tutejszej i Ilona Kacprzyk, panna z parafii tutejszej

Tomasz Trębacz, kawaler z parafii N.P. NMP w Rawie Mazow. i Agnieszka Makowska, panna z par. tutejszej