OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XIV Niedziela Zwykła  –  9 lipca 2017 r.

1. W imieniu swoim oraz naszych ministrantów i scholi raz jeszcze dziękuję wszystkim, którzy w ciągu roku zakupili kadzidło i kredę oraz palemki i w ten sposób umożliwili zorganizowanie wycieczki dla naszych dzieci i młodzieży. Dzięki wycieczce już wiemy jak pracuje się w radio Vicrtoria i znamy trochę bliżej atrakcje Płocka.

2. Jak widać nie mamy w naszym kościele tymczasowo głównego ołtarza. Został przewieziony do pracowni w Toruniu, gdzie przejdzie gruntowną konserwację. Prace przy ołtarzu potrwają kilka miesięcy.

3. W najbliższy czwartek o godz. 19.00 w boguszyckim CAK-u na scenie zewnętrznej, odbędzie się koncert w wykonaniu grupy muzyków z Francji. W imieniu Urzędu Gminy, który jest organizatorem tego wydarzenia, serdecznie zapraszam wszystkich na chwilę relaksu przy dobrej muzyce.

4. Od 1 lipca rozpoczynają się tradycyjnie zapisy na ŁPPM (pieszą pielgrzymkę z Łowicza na Jasną Górę). Przypomnę, że nasza parafia należy do grupy brązowej, wraz z całym dekanatem Rawa Mazowiecka, Lubochnia, Biała Rawska i Nowe Miasto. Zachęcam szczególnie młodzież by rozważyła taką formę rekolekcji w drodze.

5. Zapowiedzi przedślubne:

Sławomir Piekarek, kawaler z parafii Tutejszej i Ilona Kacprzyk, panna z parafii tutejszej

Tomasz Trębacz, kawaler z parafii N.P. NMP w Rawie Mazow. i Agnieszka Makowska, panna z par. tutejszej