logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXIII Niedziela Zwykła – 10.09.2017 r.

Witamy dziś w naszej parafii księdza Biskupa Wociecha Osiala, który przeżywa wraz z nami dzień wizytacji kanonicznej. Ksiądz Biskup będzie modlił się z nami przez cały dzień, weźmie udział w naszych parafialnych dożynkach, a po mszy o 12.00 przejdzie wraz z nami na cmentarz, by nawiedzić groby naszych zmarłych.

1. W tym tygodniu w czwartek Święto Podwyższenia Krzyża świętego, a w piątek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

2. W niedzielę za tydzień zapraszam dzieci z klas trzecich wraz  z rodzicami na mszę o godz. 9.00 i pierwsze spotkanie przygotowujące do sakramentu pierwszej Komunii świętej. 

3. W imieniu pana starosty zapraszam na rodzinną imprezę integracyjną „Wszystkie dzieci nasze są”, która odbędzie się w przyszłą niedzielę w Rawie, przy liceum, od godziny 15.00. Szczegóły w gablocie przed kościołem.

4. We wrześniu możemy wziąć udział w diecezjalnej pielgrzymce Kół Żywego Różańca do Domaniewic – 23 września; i pieszej pielgrzymce katechetów i nauczycieli z Żelaznej do Skierniewic do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Zadębiu – 30 września.

5. Zapowiedzi przedślubne:

Mariusz Hubert Skóra, kawaler z parafii Tutejszej i Angelika Katarzyna Pońska, panna z parafii Kochanów

 

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template