logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXV Niedziela Zwykła – 24.09.2017 r.

1. Raz jeszcze dziękuję wszystkim Parafianom za wszelkie przygotowania i przebieg wizytacji biskupiej w naszej parafii. W środę pięknie zaprezentowały się przed księdzem biskupem nasze dzieci i młodzież w szkole. Gratuluję Wam i bardzo się cieszę, że mogłem podziwiać tak pięknie przygotowane przyjęcie księdza biskupa w naszej szkole. Ksiądz biskup w środę na Mszy o 17.00 udzielił sakramentu chorych, poświęcił nową chorągiew oraz procesyjny różaniec, który ufundowały członkinie KŻR z naszej parafii.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 9.00 pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Jest to młodzież z klasy drugiej i trzeciej gimnazjum. Jeśli jest w parafii starsza młodzież jeszcze nie bierzmowana, to również może się dołączyć. Bierzmowanie w naszej parafii pod koniec roku szkolnego.

3. Jest z nami w kościele Obraz Matki Bożej Częstochowskiej, który zostanie przekazany pierwszej rodzinie z Nowych Bylin dziś na Mszy o 12.00. Z Nowych Bylin obraz przejdzie do Dziurdzioł, po czym powróci do kościoła i zostanie przekazany mieszkańcom Zarzecza.

4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się miesiąc październik, a tym samym nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 16.30. Dzieci będą mogły zbierać specjalne naklejki i podobnie jak przed rokiem na koniec miesiąca zostaną nagrodzone. Również za tydzień z racji pierwszej niedzieli miesiąca przejdziemy ostatni raz w tym roku w procesji wokół kościoła. Zapraszam asystę, ministrantów, dziewczynki do kwiatków, koła różańcowe i wszystkich parafian.

5. Można już zgłaszać imiona swoich zmarłych na wypominki roczne. Zachęcam by napisać wypominki na kartce, co usprawni przyjmowanie. W zakrystii są do nabycia kalendarze na 2018 rok w cenie 5 zł.

6. Zapowiedzi przedślubne:

Kamil Ornafa, kawaler z parafii tutejszej i Marlena Katarzyna Ładyńska, panna z parafii N.P.NMP w Rawie

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template