logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXVI Niedziela Zwykła – 1.10.2017 r.

1. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca po mszy o 9.00 przejdziemy dziś w procesji eucharystycznej wokół kościoła.

2. Dziś rozpoczyna się miesiąc październik, a tym samym nabożeństwa różańcowe, które w naszym kościele odprawiać będziemy o godz. 16.30. Dzieci będą mogły zbierać specjalne naklejki i podobnie jak przed rokiem na koniec miesiąca zostaną nagrodzone. Zachęcam również do odmawiania różańca w domach. Przed kościołem wszyscy otrzymamy dziś obrazek zachęcający nas do odmawiania różańca.

3. W najbliższą sobotę w ramach akcji „ Różaniec do granic” cała Polska zostanie otoczona żywym łańcuchem różańcowym. Z tej okazji w Rawie Mazowieckiej na placu Piłsudskiego przed dużym kościołem o 14.00 będzie odmawiany różaniec. Można dołączyć się do tej modlitwy.

4. Uwaga wszyscy narzeczeni planujący w najbliższym czasie ślub: jeśli jesteście zainteresowani uczęszczaniem na kurs przedmałżeński w naszej parafii, to proszę o kontakt ze mną.

5. Można już zgłaszać imiona swoich zmarłych na wypominki roczne. Zachęcam by napisać wypominki na kartce, co usprawni przyjmowanie. W zakrystii od przyszłej niedzieli będzie można nabyć znicze Caritas na groby naszych zmarłych.

6. Za tydzień kolejny Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Z tej okazji Skauci już w sobotę o 12.30 zapraszają na obchody tego święta na zamku w Rawie. Szczegóły na plakacie. a przed kościołami w całej Polsce przeprowadzona będzie zbiórka na fundusz stypendialny dla dzieci i młodzieży.

7. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź od 15.30.

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template