logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – I Niedziela Wielkiego Postu - 18.02.2018r. 

1. Dziś po Mszy świętej o 12 nabożeństwo Gorzkich Żali, a w piątek o 16.30 Droga Krzyżowa. Niech te wielkopostne modlitwy, dzięki którym możemy zyskać odpust zupełny, będą przez nas wykorzystane jako środki nawrócenia i umocnienia wiary.   W najbliższy piątek 23 lutego z polecenia papieża Franciszka, post i modlitwę ofiarujmy w intencji pokoju w Demokratycznej Republice Konga i w Południowym Sudanie.

2. Rekolekcje wielkopostne ze spowiedzią wielkanocną tradycyjnie w poniedziałek, wtorek i środę po 5-tej Niedzieli Wielkiego Postu, czyli w tym roku 19, 20 i 21 marca.

3. Jak co roku możemy zbierać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Proszę by panie lub dziewczęta z poszczególnych wiosek przeprowadziły tę zbiórkę i z góry składam serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę.

4. W przyszłą niedzielę puszka na pomoc misjonarzom pracującym w najbiedniejszych krajach świata.

5. W przyszłą niedzielę na mszy o 9.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

6. Organizujemy w wakacje pielgrzymkę do Chorwacji i Medjugorie. W terminie 17 – 24 sierpnia 2018 r. Koszt 1700 zł + 200 euro. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na folderach w zakrystii. Dodam tylko, że w programie będzie również zwiedzanie Wiednia, a na wyjazd nie potrzebny jest paszport, wystarczy dowód osobisty.

7. Zapowiedzi:

Michał Krocz, kawaler z parafii tutejszej i Magdalena Piekut, panna z parafii Wysokienice

 

 

 

 

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template