OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 16 Niedziela Zwykła, 21 lipca 2024

1. Również w tym roku uczestniczymy w zbiórce elektrośmieci, dochód przeznaczony na wsparcie dzieł misyjnych. Zbiórka do 1 sierpnia.

2. Książka intencji na nowy rok 2025 będzie dostępna od soboty 27 lipca, od godziny 9.00, będzie można zamawiać intencje mszalne na nowy rok 2025.

3. W przyszłą niedzielę 28 lipca po wszystkich mszach świętych poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. Każdy otrzyma też pamiątkę ze świętym Krzysztofem.

4. Organizatorzy zapraszają na 29 Łowicką Pielgrzymkę Młodzieżową w dniach 6-14 sierpnia. Zapisy na pielgrzymkę on-line do 31 lipca. W tym roku pierwszy raz pielgrzymujemy w grupie Św. Michała Archanioła. Nasza grupa posiada własną bazę. Spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów 3 sierpnia godz. 19.30 przy Dużym kościele w Rawie Mazowieckiej. Natomiast 8 sierpnia będziemy gościli Warszawską Pielgrzymkę Akademicką. Są plakaty na tablicy ogłoszeń.

5. Ktoś zostawił w kościele bluzkę damską czarną, jest w zakrystii.