logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 14 Niedziela Zwykła, 7 lipca 2024

1. Dziś w niedzielę 7 lipca po mszy o 9.00-tej procesja eucharystyczna z okazji I niedzieli miesiąca, zapraszamy asystę liturgiczną.

2. Rozpoczął się czas wakacji, dzieciom i młodzieży i całej społeczności szkolnej życzymy szczęśliwego i udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zwalniamy się z uczestnictwa we mszy świętej niedzielnej. Odwiedzając kościoły i inne miejsca święte pamiętamy o właściwym zachowaniu i stroju.

3. W tym tygodniu w czwartek 11 lipca obchodzimy święto św. Benedykta patrona Europy, msze święte o 17.00 i o 17.30.

4. Jak w poprzednich latach również w tym roku uczestniczymy w zbiórce elektrośmieci, dochód przeznaczony na wsparcie dzieł misyjnych. Zbiórka od 1 lipca do 1 sierpnia na placu po prawej stronie od bramy parafialnej obok stojaka na rowery.

5. Ojcowie Pasjoniści z Rawy Maz. organizują pielgrzymkę do Medjugorie w sierpniu (w pierwszej połowie). Program i koszt na tablicy ogłoszeń.

6. Siostry z Chrustów organizują rekolekcje letnie dla dzieci i młodzieży w kilku terminach, afisz na tablicy ogłoszeń.

7. Czas letni to czas pielgrzymek. W miesiącu sierpniu mamy dwie, Łowicka młodzieżowa pielgrzymka, która wyrusza 6 sierpnia z Łowicza i Warszawska Akademicka, którą gościmy w naszej parafii 8 sierpnia. Są plakaty na tablicy ogłoszeń.

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template