logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  X Niedziela Zwykła  - 10 czerwca 2018 r. 

1. W dzisiejszą niedzielę, już po raz szósty, organizowany jest w Rawie Marsz Dla Życia i Rodziny. Początek w parafii Chrystusa Króla Wszechświata około 13.15. Szczegóły na plakacie.

2. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy do puszek 1830 zł na zakup rzutnika do naszego kościoła. Bóg zapłać. 

3. W najbliższą środę 13 czerwca około godz. 12.00 sprzed naszego kościoła zostanie zabrany zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Jeśli ktoś posiada w domu takie urządzenia to można je przywieźć i zostawić na prawo od bramy wjazdowej na plebanię. Dochód z tej zbiórki zasila pracę polskich misjonarzy z Wybrzeża Kości Słoniowej.

4. Wójt Gminy Rawa Mazowiecka wraz ze Starostą Powiatu Rawskiego oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zapraszają na święto rodziny, które odbędzie się w niedzielę 10  czerwca na boisku szkolnym w Kurzeszynie. Początek o godzinie 15.00.

5. W przyszły wtorek 19 czerwca młodzież z naszej parafii przyjmie sakrament bierzmowania. Udzieli go biskup Józef Zawitkowski. Próby w tym tygodniu w środę i piątek o godz. 18.30. W piątek po próbie spowiedź bierzmowanych.

6. Organizujemy dwudniowy wyjazd rowerowy do Spały 24 i 25 czerwca. Można się zapisywać w zakrystii.

7. W czwartek 14 czerwca 19 rocznica pobytu św. Jana Pawła II w Łowiczu. Zachęcam by w tym dniu pamiętać w modlitwach o przyzywaniu wstawiennictwa naszego świętego Orędownika

 

 

 

 

 

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template