logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  XXIII Niedziela Zwykła - 9 września 2018 r. 

1. Dziś o 9.00 będziemy przeżywać nasze parafialne dożynki. Rozpoczniemy przed kościołem, gdzie przywitamy delegacje z wieńcami i wprowadzimy je do środka. Na tej mszy poświęcimy również tornistry i przybory szkolne wszystkim pierwszakom i zerówkowiczom, a więc zapraszam wszystkie dzieci i ich rodziców. A po Mszy skosztujemy przy stołach przygotowanych przy kościele tegorocznych wypieków i miodów z naszych pasiek.

2. W najbliższy piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego, a w sobotę wspomnienie Matki Bożej Bolesnej

3. W przyszłą niedzielę na Mszy o 9.00 spotkanie dla dzieci z klasy trzeciej przygotowujących się do I Komunii św. Wraz z rodzicami.

4. Jeśli będą chętni to również za tydzień, po Mszy o 9.00 rozpoczęli byśmy kurs przedmałżeński, a więc zapraszam na to spotkanie narzeczonych planujących ślub w przyszłym roku, którzy jeszcze takiego kursu nie mają.

5. Starosta Rawski oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie serdecznie zapraszają dzieci wraz z rodzicami na imprezę integracyjną “Wszystkie dzieci nasze są”, która odbędzie się w dniu 16 września, tj. w przyszłą niedzielę w Rawie Mazowieckej na terenie Liceum, przy ul. Kościuszki 20. Szczegóły w gablocie.

 

 

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template