logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 30 Niedziela zwykła, 23 października 2022, Dzień misyjny

1. Dziś 23 października ofiary na tace przeznaczone są na misje. Dziś gościmy zespół śpiewaczy z Ukrainy z Tarnopola, którzy zbierają ofiary na tamtejszy Dom Dziecka.

2. Są jeszcze kalendarze diecezjalne na nowy rok 2023 po 5 zł. W październiku przyjmujemy na wypominki na rok 2023.

3. Otwarta jest brama na cmentarz od strony Księżej Woli. Pamiętamy o posprzątanie grobów naszych bliskich na Wszystkich Świętych. 

4.  W listopadzie Kino MDK w Rawie Mazowieckiej zaprasza na film o Medjugorie od 4 do 10 listopada. Zobaczyć afisz na tablicy ogłoszeń. 

5. Zachęcamy do nabywania wkładów do lampionów na groby naszych bliskich po 4 zł, dochód jest na naszą diecezjalną Caritas. Nie są drogie. 

6. W przyszły poniedziałek 31 października odbędzie się losowanie nagród za udział nabożeństwie różańcowym, każde dziecko dostanie woreczek słodyczy i przybory szkolne. Spośród tych którzy zebrali wszystkie obecności (20 dni w tym roku) rozlosujemy nagrody główne, podobne do zeszłego roku.

7. Parafie rawskie organizują 31 października Noc Świętych. Rozpoczęcie o 18.30 u ojców pasjonistów później procesja do Dużego kościoła. Program na tablicy ogłoszeń.

 

 

|  2023  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template