logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – VI Niedziela Wielkanocna  - 6 maja 2018 r.

1. Dziś po mszach św. możemy złożyć ofiarę do puszek na cele inwestycyjne, a konkretnie na zakup rzutnika do naszego kościoła. 

2. Nabożeństwa majowe w kościele codziennie o 16.30. Zachęcam również do gromadzenia się przy kapliczkach i krzyżach na tradycyjny śpiew litanii do Matki Bożej. W najbliższą sobotę o 19.00 spotkam się na majówce  z mieszkańcami Dziurdzioł.

3.  Pojutrze tj. we wtorek w uroczystość świętego Stanisława Biskupa i Męczennika przeżywać będziemy nasz parafialny odpust. Msze święte o 9.00, 12.00 i 17.00. Będzie to nasze parafialne podziękowanie za nawiedzenie obrazu Matki Bożej w naszych domach. Na koniec Mszy o 12.00 przejdziemy z uroczystą procesją wokół kościoła. Zapraszam serdecznie asystę, ministrantów, dziewczynki do sypania kwiatków, wszystkich parafian i przybyłych gości. Tradycyjnie z racji odpustu przez trzy dni w naszej parafii przeżywamy Czterdziestogodzinne Nabożeństwo. Od dziś do wtorku miedzy Mszami będzie w kościele wystawiony Najświętszy Sakrament, byśmy mogli w ciszy spotkać się z Panem Jezusem. Zachęcam do znalezienia czasu na taką indywidualną albo rodzinną adorację. 

Dziękuję za pomoc w ostatnim tygodniu przy różnych pracach na cmentarzu i w kościele pani Joli Galińskiej pani Ani Śliwce panu Kobyłeckiemu, panom Nowakom, panu Brodowskiemu. Dzięki tej pomocy pięknieje nasz kościół i otoczenie a także mamy wodę na środku cmentarza.

Zapowiedzi przedślubne:

Marcin Ornafa, kawaler z parafii tutejszej i Izabela Antkowicz, panna z parafii Żelechlinek

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template