logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19 Niedziela Zwykła – 9 sierpnia

1. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na remonty i budowę kościołów w naszej diecezji.  

2. W sobotę 8 sierpnia gościliśmy w naszej parafii pielgrzymów z WAPM, oczywiście mała grupę, jesteśmy wdzięczni za ich modlitwę, którą wypraszają dla siebie i innych, także dla nas.

3. 14 sierpnia w piątek obchodzimy wspomnienie Świętego Maksymiliana Kolbego, dla nas Polaków ważny współczesny święty. O godz 18.00 wieczorem zapraszamy na koncert w naszym kościele solisty na wioloncelę, który zagra suity Jana Sebastiana Bacha. Nawet jeśli ktoś nie jest melomanem, zapraszamy chociażby a posłuchać jak brzmi wiolonczela na żywo, oczywiście kto znajdzie czas, na pewno warto.

4. W przyszła sobotę 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia MB, święto dla całego Kościoła powszechnego, dzień Wojska Polskiego, rocznica bitwy Warszawskiej. Sierpień jest miesiącem świąt maryjnych, pielgrzymek na Jasną Górę, ale także wielu wydarzeń z naszej historii, także trudnych dla naszego narodu. W naszej parafii odpust, po mszy św odpustowej o 12.00 procesja na którą zapraszamy  ministrantów, bielanki, asystę liturgiczną od baldachimu i sztandarów.

5. 15 sierpnia w dzień odpustu wokół kościoła zapraszamy na kiermasz ciast i domowych wypieków. Jest to zbiórka na operację Kuby Fangrata organizowana przez rodziców i przyjaciół. Okażmy naszą solidarność i szczodrość, gdyż jest realna szansa na operację, która pozwoliłaby Kubie normalnie chodzić.

 

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template