logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - Wielkanoc, 31 marca 2024

1. Wszystkim Parafianom i Gościom, którzy odwiedzają nas na święta życzymy błogosławionych i radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Serdeczne Bóg zapłać Paniom za dekoracje na Wielkanoc, jak zawsze. Serdeczne podziękowania dla Pana kościelnego, Pana organisty, Pani Asi i scholi, dla asysty od baldachimu, również dla ministrantów i lektorów za udział i pomoc w przygotowaniu uroczystego przeżycia dni Wielkiego Tygodnia i Wielkanocy i wszystkim za udział w świętach. 

2. Jutro 1 kwietnia 2024 roku w Poniedziałek Wielkanocny msze święte o 9.00 i 12.00,  tradycyjnie już list Rektora KUL-u na Wielkanoc i ofiary do puszek na KUL. 

3. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, od godz. 9.00 komunia św. dla chorych i starszych, o 16.00 adoracja o 16.30 spowiedź pierwszopiątkowa. W sobotę zapraszamy na nabożeństwo I soboty miesiąca o godzinie 16.00. W niedzielę 7 kwietnia po 9.00 wystawienie i litania do Serca Pana Jezusa (I niedziela miesiąca). Odmówimy też dziesiątkę koronki do Bożego miłosierdzia po każdej mszy świętej.

4. Jeszcze raz Bóg zapłać za zebrane ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego ze wszystkich miejscowości należących do naszej parafii. Z tych ofiar kupiliśmy też kwiaty na schody przed głównym wejściem na plac kościelny.

5. Po mszy wigilii paschalnej i po mszach w Wielkanoc można wziąć wodę święconą do domu przy bocznej kapliczce, są też buteleczki kto nie wziął z domu. 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template