logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – III Niedziela Zwykła – 22 stycznia 2017 r.

 

1. Wczoraj obchodziliśmy Dzień Babci a dziś świętujemy Dzień Dziadka. Wszystkim babciom i dziadkom składamy z tej okazji najserdeczniejsze życzenia. Niezachwianej wiary w Boga aż do końca życia, a na co dzień zdrowia i miłości od dzieci i wnuków.

2. W minionym tygodniu do kościoła powrócił obraz Matki Bożej, który zakończył peregrynację w Boguszycach Parceli. Dziś na Mszy o 12.00 będziemy dziękować za wszelkie łaski jakich doświadczyli mieszkańcy Boguszyc Parceli, a obraz z kościoła podejmie pierwsza rodzina z Boguszyc Glisnej.

3. W piątek pożegnaliśmy zmarłego w minionym tygodniu księdza Wojciecha Makowskiego. Dziękuję wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli w tej uroczystości bądź przynajmniej pomodlili się za księdza Wojciecha. Będzie on pierwszym kapłanem, który spoczął na naszym cmentarzu. Taka była jego wola aby wrócić w swoje rodzinne strony I spocząć obok rodziców. Niech odpoczywa w pokoju...

4. Dziś o godz. 16.00 w naszym boguszyckim Centrum Kultury koncert muzyki hiszpańskiej i latynoskiej połączony z wystawą prac z zdjęć Mariusza Wasiaka i Romana Rojka.

3. Porządek kolędy w tym tygodniu:

poniedziałek godz. 8.30 – Księża Wola od pp. Stacheckich do pani Stolarek

wtorek godz. 8.30 – Księża Wola od pp. Malinowskich do końca

 

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template