logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – V Niedziela Zwykła – 5 lutego 2017 r.

1. W niedzielę za tydzień na Mszy świętej o 12.00 zakończenie peregrynacji obrazu Matki Bożej w Boguszycach Glisnej i podjęcie obrazu przez pierwszą rodzinę z Boguszyc Dużych. Po Boguszycach Dużych obraz przejmą mieszkańcy Boguszyc Małych.

2. W najbliższą sobotę obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Jeśli ktoś chciałby poprosić o sakrament pokuty i Komunię świętą dla osoby chorej leżącej w domu, to proszę zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.

3. Trwa okres rozliczania podatków od osób fizycznych za 2016 rok. Od kilku lat możemy 1% naszego podatku, który i tak oddajemy państwu, przeznaczać na organizacje pożytku publicznego. Jedną z nich jest Caritas. Jeśli ktoś chciałby w tym roku 1% podatku przekazać właśnie na Caritas to na parapetach okiennych przy wyjściu z kościoła leżą ulotki z numerem KRS, które można zabrać ze sobą.

4. Dla uczennic 3 klasy gimnazjum, które nie zdecydowały jeszcze od jakiego pójść liceum, również na parapetach przy wyjściu jest kilka ulotek z liceum sióstr Nazaretanek z Warszawy.

|  2020  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template