logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 13 Niedziela Zwykła, 30 czerwca 2024

1. W turnieju Mistrzostwa Polski LSO o Puchar czasopisma KnC w Łodzi 24 i 25 czerwca, zajęliśmy 2 miejsce w pucharze B (druga 16 drużyn), w sumie 18 miejsce na 38 drużyn w kategorii lektor młodszy.

2. Rozpoczął się czas wakacji, dzieciom i młodzieży i całej społeczności szkolnej życzymy szczęśliwego i udanego wypoczynku. W czasie wakacji nie zwalniamy się z uczestnictwa we mszy świętej niedzielnej. Odwiedzając kościoły i inne miejsca święte pamiętamy o właściwym zachowaniu i stroju.

3. W tym tygodniu w środę 3 lipca obchodzimy święto św. Tomasza Apostoła, msze święte o 17.00 i o 17.30.

4. W tym tygodniu 5 lipca przypada I piątek miesiąca, od godz. 9.00 komunia dla chorych (zgłaszać osoby starsze i chore na I piątki) o 16.30 spowiedź pierwszopiątkowa. W sobotę 6 lipca o godz.16.00 zapraszamy na nabożeństwo I soboty miesiąca. W przyszłą niedzielę 7 lipca po mszy o 9.00-tej procesja eucharystyczna z okazji I niedzieli miesiąca, zapraszamy asystę liturgiczną.

5. Ojcowie Pasjoniści z Rawy Maz. organizują pielgrzymkę do Medjugorie w sierpniu (w pierwszej połowie). Program i koszt na tablicy ogłoszeń.

6. Cmentarz dbać o segregacje. Nie wyrzucać razem śmieci zmieszanych w reklamówkach. Oddzielać porządnie śmieci organiczne od nieorganicznych.

7. Jak w poprzednich latach również w tym roku uczestniczymy w zbiórce elektrośmieci, dochód przeznaczony na wsparcie dzieł misyjnych. Zbiórka od 1 lipca do 1 sierpnia na placu po prawej stronie od bramy parafialnej obok stojaka na rowery.

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template