logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  Niedziela  - 3 czerwca 2018 r. 

1. Dziś na mszy o 9.00 dzieci z klasy 4 przeżyją swoją rocznicę komunii Świętej.

2. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca dziś po mszy o 9.00 procesja wokół kościoła. A po mszy przed kościołem możemy złożyć ofiarę do puszki na zakup rzutnika do naszego kościoła.  Trwa Oktawa Bożego Ciała, a w związku z tym codzienne procesje wokół kościoła na mszy o godz. 17.00. Zakończenie oktawy w czwartek, kiedy to poświęcimy wianki. Jak co roku w czwartek modlitwy rozpoczniemy odśpiewaniem nieszporów pół godziny przed mszą, czyli o 16.30.

3. W najbliższy wtorek udajemy się z dziećmi pierwszokomunijnymi na pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Wyjazd sprzed szkoły o 7.30.

4. Wójt Gminy Rawa Mazowiecka wraz ze Starostą Powiatu Rawskiego oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zapraszają na święto rodziny, które odbędzie się w przyszłą niedzielę 10  czerwca na boisku szkolnym w Kurzeszynie. Początek o godzinie 15.00.

5. Organizujemy dwudniowy wyjazd rowerowy do Spały 24 i 25 czerwca. Można się zapisywać w zakrystii.

6. Stowarzyszenie Chrześcijanin 24 zaprasza na koncert muzyki chrześcijańskiej do Rawy Mazowieckiej, dziś od godz. 15.00 na Zamku Książąt Mazowieckich. Szczegóły na plakacie.

7. W niedzielę 10 czerwca już po raz szósty organizowany jest w Rawie Marsz Dla Życia i Rodziny. Początek w parafii Chrystusa Króla Wszechświata około 13.15. szczegóły na plakacie.

Dziękuję raz jeszcze za udział w uroczystościach Bożego Ciała. Wszystkim, którzy budowali ołtarze. Uświetnili swoją obecnościa procesję, panu Robertowi za relacje fotograficzna na naszej stornie internetowej, a także policji z Rawy Mazowieckiej, która na czas procesji wstrzymała ruch, dzieki czemu mogliśmy bezpiecznie i bez przeszkód modlić się idąc za Panem Jezusem.

 

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template