logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – IV Niedziela Zwykła - 28.01.2018r. 

1. Dziś na mszy o 9.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Spowiedź w piątek rano przed Mszą a po południu od 16.00

3. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Przyjęło mnie niemal 500 rodzin. Zaledwie kilka zamieszkałych domów pozostało zamkniętych przede mną. Ale ufam, że może w następnym roku zostanę i tam przyjęty z błogosławieństwem rodziny i domu. Podczas kolędy składaliście hojne ofiary. Zebrałem na potrzeby parafii 35200 zł czyli znów o 10 % więcej niż przed rokiem. Bóg zapłać wszystkim! Dziękuję również za podwożenie rano na kolędę i odwożenie na koniec dnia. Za odprowadzanie do następnego domu oraz za każdy poczęstunek, czy to obiadowy, czy też kawę i ciasto. W mojej ocenie kolęda tegoroczna przebiegła bardzo sympatycznie. Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy Wam w domach i rodzinach przez cały rok.

4. W najbliższy piątek świętem Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej) zakończymy czas kolęd i choinek. Msze święte w naszym kościele o 9 i 17. Proszę o zabezpieczenie przynoszonych w tym dniu świec, aby wosk nie zalał ławek czy podłogi. Jest to również dzień Życia Konsekrowanego dlatego ofiary składane w tym dniu będą przeznaczone na zakony klauzurowe w naszej diecezji.

5.  Przypomnę, że organizujemy w wakacje pielgrzymkę do Chorwacji i Medjugorie. W terminie 17 – 24 sierpnia 2018 r. Koszt 1700 zł + 200 euro. Szczegóły na plakacie w gablocie oraz na folderach w zakrystii. Dodam tylko, że w programie będzie również zwiedzanie Wiednia, a na wyjazd nie potrzebny jest paszport, wystarczy dowód osobisty.

Zapowiedzi przedślubne: Konrad Dobrowolski, kawaler z par. NPNMP w Rawie i Wioleta Justyna Męcina, panna z par. Tut

 

 

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template