logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXXIII Niedziela Zwykła – 19.11.2017r. 

1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone tydzien temu do puszek, dla parafii Kurzeszyn. Zebraliśmy 1080 zł. Ksiądz proboszcz z Kurzeszyna ciągle w szpitalu, ale parafia Kurzeszyn funkcjonuje. Codziennie na msze dojeżdzają księża z dekanatu.  Odpust w najbliższą sobotę z okazji św. Katarzyny odbędzie się jak co roku.

2. W tym tygodniu w środę wspomnienie świętej Cecylii, patronki organistów, chórów i zespołów kościelnych. Życzymy panu organiście i naszej scholi wszystkiego najlepszego :) A w przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, czyli ostatnia niedziela przed adwentem i odpust w parafii w Rawie.

3. W przyszłą niedzielę na Mszy o 9.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

4. Otrzymalismy oferty pielrzymek do Włoch z sąsiednich parafii. Parafia ojców Pasjonistów z Rawy zaprasza na wyjazd od 27 stycznia do 3 lutego w cenie 1500 zł + 200 euro, a parafia Czerniewice w terminie od 28 kwietnia do 6 maja w cenie 2000 zł + 100 euro. Szczegóły w gablocie. Wkrótce również informacja o wyjeździe z naszej parafii do Chrowacji i Medjugorie w terminie wakacyjnym. 

 

 

|  2017  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template