logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –   XXV Niedziela Zwykła  – 22 września 2019r.

1. W najbliższą sobotę o godz.  7:30  sprzed naszego kościoła wyjazd Kół Różańcowych na diecezjalne spotkanie do Domaniewic. Proszę przygotować 40 zł na opłacenie przejazdu.

2. We wtorek 24 września w naszym boguszyckim CAK-u o godz 10.00 odbędzie się spotkanie z cyklu “Są pszczoły – jest życie”. W programie wiele ciekawych zagadnień dotyczących pszczelarstwa, ale również możliwość otrzymania nasion i sadzonek krzewów i drzew. Więcej szczegółów w gablocie przed kościołem.

3. Kurs przedmałżeński dziś po Mszy o 9.00.

4. W zakrystii jest jeszcze kilka kalendarzy na 2019 rok w cenie 5 zł. Można już zgłaszać swoich zmarłych na roczne wypominki. Najlepiej na spokojnie wypisać zmarłych na kartce w domu, aby skrócić czas oczekiwania w zakrystii. 

5. Parafia NPNMP w Rawie Maz. zaprasza na pieszą jednodniową pielgrzymkę do Studnianny. Pielgrzymka wychodzi w sobotę 28 września sprzed “dużego kościoła” o godz. 8.00. Wieczorem można wrócić ze Studzianny do Rawy autokarem.

6. Jutro, tj. w poniedziałek, kancelaria nie będzie czynna ponieważ muszę pojechać do Torunia na odbiór częściowy prac przy naszym bocznym ołtarzu.

 

|  2019  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template