logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE –  Niedziela  - 27 maja 2018 r. - Trójcy Przenajświętszej

1. Dziś na Mszy o 11.00 obchodzimy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie kościoła i terenu wokół naszej świątyni oraz za dekorację na tę uroczystość. Dziękuję także za Dar Ołtarza o wartości 2 tyś. zł jakim jest nowa monstrancja oraz alba i welony na insygnia biskupie.

2. W najbliższy czwartek przeżywać będziemy uroczystość Bożego Ciała. Msza z procesją do czterech ołtarzy o 12.00.

ołtarz I w Garłowie przy krzyżu obok cmentarza – Księża Wola i Zarzecze

  ołtarz II w Małych Boguszycach – Boguszyce Małe

  ołtarz III przy CAK-u – Boguszyce Duże

  ołtarz IV obok krzyża przy kościele – Stare Byliny

Serdecznie zapraszam całą asystę, a szczególnie dzieci komunijne i dziewczynki do sypania kwiatków

3. W piątek 1 czerwca i Dzień Dziecka. Życzymy wszystkim dzieciom dużo miłości w rodzinach i spełnienia się ich dziecięcych marzeń. Spowiedź w pierwszy piątek od 16.15. Przez cały czerwiec po mszy o 17.00 odmawiać będziemy Litanię do Serca Pana Jezusa.

4. Za tydzień na Mszy o 9.00 dzieci z klasy czwartej przeżyją Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii. Spowiedź dla tych dzieci w sobotę o godz. 9.00. przyszła niedziela jest także pierwszą niedzielą miesiąca, dlatego po mszy o 9.00 przejdziemy z procesją wokół kościoła z udziałem dzieci komunijnych i rocznicowych. Zapraaszam również całą naszą asystę na te procesję.  Tak jak zapowiadałem przed miesiącem, puszka w pierwszą niedzielę miesiąca przeznaczona będzie na zakup rzutnika do naszego kościoła.

5. Organizujemy dwudniowy wyjazd rowerowy do Spały 24 i 25 czerwca. Można się zapisywać w zakrystii.

6. Stowarzyszenie Chrześcijanin 24 zaprasza na koncert muzyki chrześcijańskiej do Rawy Mazowieckiej, 3 czerwca od godz. 15.00 na Zamku Książąt Mazowieckich. Szczegóły na plakacie.

Zapowiedzi przedślubne:  Przemysław Kośla, kawaler z parafii Głuchów i Paulina Kubacka, panna z parafii tutejszej

Ogłoszenie komendy powiatowej policji: w jednym ze stawów przy rawskim zalewie znaleziono ciało mężczyzny w wieku ok. 50 - 60 lat, średniej budowy ciała; jeśli ktoś zauważył zaginięcie w ostatnim czasie samotnego sąsiada, to proszony jest o zgłoszenie tego na komendę policji w Rawie Mazowieckiej.

|  2018  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template