logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 3 Niedziela Adwentu, 13 grudnia 2020

1. W tym tygodniu we środę 16 grudnia zostanie przywieziony i zmontowany boczny ołtarz po renowacji. Oficjalny odbiór przez Panią Konserwator w poniedziałek 21 grudnia.

2.  Rekolekcje adwentowe w tym roku odbędą się nie 16 (jak było ustalone) ale 17 grudnia, bo nie znalazłem rekolekcjonisty na 16 grudnia. Msze święte zamówione więc na 16 grudnia będą odprawione 17 grudnia a msza z 17 grudnia zostanie odprawiona 16 grudnia o 17.00. Proszę sprawdzać dla pewności tygodniowy rozkład intencji na stronie. Przepraszam za niedogodność, ale nie dało się inaczej.

3. Zapraszamy do uczestniczenia w dniu rekolekcji we czwartek 17 grudnia z możliwością spowiedzi. Mamy trzy msze święte z nauką rekolekcyjną. Spowiadamy pół godziny przed i w czasie wszystkich mszy świętych. Młodzież do bierzmowania i dzieci mogą wybrać dowolną mszę w której chcą uczestniczyć.

4.  W przyszła niedzielę 20 grudnia na mszy o 9.00 będzie nauka dla dzieci i młodzieży do bierzmowania o mszy świętej zamiast homilii.

5. W przyszła niedzielę 20 grudnia zapraszam serdecznie na plebanię o godzinie 17.00 naszych Sołtysów. Rzecz dotyczy przebiegu i formy kolędy w tym roku. Chciałbym wysłuchać opinii i sugestii jak ma przebiegać kolęda w tym roku. 

|  2021  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template