logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 27 Niedziela Zwykła - 2 października 2016 r.

1. Dziś po Mszy o 9.00 ostatnia w tym roku procesja eucharystyczna w pierwszą niedzielę miesiąca. Dziękuję całej asyście i wszystkim, którzy w procesji brali udział przez cały rok.

 

2. Po każdej Mszy świętej możemy nabyć przed kościołem pamiątki związane z nawiedzeniem obrazu Matki Bożej. Na cenie pamiątek jest niewielka marża, która zostanie w naszej parafii jako fundusz młodzieżowy. Można jeszcze wziąć folder z programem Misji Maryjnych i nawiedzenia, jeśli ktoś nie otrzymał tydzień temu. Foldery są również na stolikach z pamiątkami.

 

3. W przyszłą niedzielę po mszach przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszek z okazji Dnia Papieskiego. Środki te zostaną przekazane na fundusz stypendialny dla zdolnych dzieci i młodzieży.

 

4. Wczoraj rozpoczął się październik, miesiąc różańcowy. Różaniec w naszym kościele będzie codziennie o 16.30. Dzieci otrzymują specjalne plansze, na które będą wklejały każdego dnia zbierane na różańcu naklejki. Dla najgorliwszych dzieci pomyślimy na koniec miesiąca o nagrodach :) 

 

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W piątek spowiedź od 15.30.

  

6. Można już zgłaszać imiona swoich zmarłych na wypominki roczne. Zachęcam by napisać wypominki na kartce, co usprawni przyjmowanie.

 

 

|  2023  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template