logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXX Niedziela Zwykła – 29.10.2017r. 

1. W najbliższy wtorek ostatni października i zakończenie nabożeństw różańcowych. Ostatni różaniec zaczniemy wcześniej, o 16.15, tak, żeby zdążyć nagrodzić dzieci przychodzące przez cały miesiąc. I już dziś dziękuje wszystkim, którzy ufundowali jakieś upominki albo złożyli ofiarę na ich zakup. Niech Matka Boża Różańcowa wynagrodzi Wam za to!

2. Również we wtorek NOC ŚWIĘTYCH w Rawie. Początek w kościele o. Pasjonistów o 19.00. Można zabrać ze sobą świecę.

3. W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu podobnie jak w niedzielę, mamy obowiązek uczestniczyć we Mszy świętej. Proszę korzystać z dużego kontenera na śmieci i wrzucać je jak najgłębiej. 

W dniu Wszystkich Świętych jak co roku Po Mszy o 12 przejdziemy na cmentarz, gdzie odprawiona zostanie procesja z modlitwami za zmarłych. Po procesji poświęcimy nowe groby oraz można będzie jeszcze zgłosić swoich zmarłych na wypominki. Ofiary zebrane 1 listopada do puszki przed kościołem i na cmentarzu będą przeznaczone na nasze łowickie seminarium. Tradycyjnie już przy cmentarzu będzie można zaparkować i od strony Garłowa, ale również na nowej części cmentarza od Księżej Woli. Przez cały tydzień możemy codziennie uzyskać odpust zupełny za zmarłych. W tym celu oprócz przyjęcia Komunii trzeba nawiedzić cmentarz z modlitwą. W Dzień Zaduszny 2 listopada msze o 12.00 i 17.00, a o 16.30 odmówimy w kościele różaniec za zmarłych. Dziękuję państwu Zielińskim, naszym parafianom, za chryzantemy do kościoła. 

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.00. W niedziele za tydzień nie ma już Mszy o 17. W listopadzie pozostaną nam dwie Msze o 9.00 i 12.00. 

 

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template