logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XX Niedziela Zwykła – 20.08.2017 r.

1. W minionym tygodniu złożono na chorągiew ze świętym Janem Pawłem II i ks. Jerzym Popiełuszko 620 zł, a więc mamy juz w sumie 2990 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Brakuje już tylko 1210 zł :)

2. W tym tygodniu w czwartek święto św. Bartłomieja Apostoła, a w sobotę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

3. Dziś o 14.00 wyruszamy na pielgrzymkę autokarową do Rzymu. Przypominam, że zabieramy ze sobą 170 euro, które będzie zebrane w autobusie. W związku z wyjazdem nie będzie mnie w parafii do soboty. W pilnych sprawach na drzwiach plebanii znajdziemy niezbędne numery telefonów. Pielgrzymów proszę by swoimi samochodami nie zablokowali dziś przed 14 wjazdu przed kościół, ponieważ autokar, którym jedziemy jest dość duży i potrzebuje sporo miejsca by się podstawić.

4. Starosta Rawski zaprasza na dożynki powiatowe, które w tym roku odbędą się w Białej Rawskiej w niedzielę 27 sierpnia. Początek o godzinie 12.00 na placu miejskim. Dożynki rozpoczną się od Mszy św, a zakończą koncertem zespołu Wilki.

5. Witamy w naszej parafii Skautów, którzy przebywają na obozach w lesie głuchowskim. w Ich imieniu zapraszam wszystkich parafian, starszych i młodszych, na ognisko w czwartek na godzinę 19.30. Wejście do lasu do strony Zawad.

6. Zapowiedzi przedślubne:

Robert Galach, kawaler z parafii tutejszej i Beata Walczak, panna z parafii Regnów

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template