logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XVI Niedziela Zwykła  –  23 lipca 2017 r.

1. Dziś po każdej mszy świętej poświęcenie pojazdów. Jak co roku ofiarami, które złożymy przy tej okazji możemy wesprzeć naszych polskich misjonarzy, którym organizacja Miwa Polska finansuje środki transportu. Poświęcenie jak zawsze przed główna bramą kościoła.

2. Dobiega końca peregrynacja obrazu Matki Bożej w domach mieszkańców Zawad. W przyszłą niedzielę na Mszy o 12.00 podziękujemy Maryi za nawiedzenie Zawad, a obraz podejmie pierwsza rodzina z Kaliszek. Po Kaliszkach obraz przejdzie do mieszkańców Zielonego i Małgorzatowa.

4. Od 1 lipca rozpoczynają się tradycyjnie zapisy na ŁPPM (pieszą pielgrzymkę z Łowicza na Jasną Górę). Przypomnę, że nasza parafia należy do grupy brązowej, wraz z całym dekanatem Rawa Mazowiecka, Lubochnia, Biała Rawska i Nowe Miasto. Zachęcam szczególnie młodzież by rozważyła taką formę rekolekcji w drodze.

5. W tym roku w naszej parafii wypada wizytacja kanoniczna księdza biskupa, którą każda parafia przeżywa co 5 lat. W niedzielę 10 września przybędzie do naszej parafii ksiądz biskup Wojciech Osial, by spędzić z nami cały dzień i odebrać sprawozdania z funkcjonowania wszystkich parafialnych grup i wspólnot. W związku z tym zapraszam serdecznie na spotkanie na plebanii, dziś po Mszy o 9.00 wszystkich sołtysów z naszej parafii, jak również przedstawicieli Kół Różańcowych, zespołów muzycznych.

6. Zapowiedzi przedślubne:

Mateusz Czapnik, kawaler z parafii tutejszej i Kamila Michałowska, panna z parafii tutejszej

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template