logotype

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XI Niedziela Zwykła  – 18 czerwca 2017 r.

1. Dziękuję rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę w wysokości 3 tyś zł, która zgodnie z ich intencją została przeznaczona na pokrycie kosztów nowej wykładziny do naszego kościoła. Jutro z dziećmi i ich rodzicami udajemy się na pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Jest kilka wolnych miejsc gdyby ktoś chciał się dołączyć.

2. Trwa oktawa Bożego Ciała, a w związku z tym codzienne procesje wokół kościoła na mszy o godz. 17.00. Zapraszam szczególnie za zakończenie oktawy, kiedy to poświęcimy wianki oraz wszelkie religijne pamiątki i przedmioty jakie otrzymały w tym roku dzieci pierwszokomunijne. Zakończenie oktawy jak co roku rozpoczniemy odśpiewaniem nieszporów pół godziny przed mszą.

3. W piątek zakończenie roku szkolnego 2016/17. Podziękujemy Panu Bogu za wszystkie łaski kończącego się roku i poprosimy o szczęśliwe wakacje podczas mszy o 8.15. Po mszy dzieci i młodzież przejdą do szkoły po odbiór świadectw. W tym dniu obchodzimy także Dzień Ojca, mam nadzieję, że świadectwa szkolne naszych dzieci będą dla wszystkich tatusiów miłym prezentem :)

4. Siostry Misjonarki Krwi Chrystusa z Rawy zapraszają do swojego Miasteczka na uroczystości odpustowe w przyszłą niedzielę. Szczegóły odpustu jak i oferta wakacyjna dla dzieci i młodzieży na wakacje u sióstr, na plakatach w gablocie przed kościołem.

5. W niedzielę za tydzień, czyli 25 czerwca o 14.30 wyjeżdżamy rowerami do Studzianny. Proszę do soboty do godz. 18 przywieźć do parafii śpiwór lub koc do spania i inne osobiste rzeczy potrzebne na noclegu. Zostaną w sobotę wieczorem zawiezione samochodem byśmy nie musieli ich wieźć na rowerach. Powrót w poniedziałek około 15 - 16. Zabieramy ze sobą wyżywienie, w tym kawałek kiełbaski na ognisko :)

6. Zapowiedzi przedślubne:

Rafał Walczak, kawaler z parafii tutejszej i Nicole Pawłosik, panna z parafii N.P. NMP z Rawy Mazowieckiej

 

 

|  2024  Parafia Boguszyce  |  wykonano dzięki globbers joomla template